Trening

Trening osobisty z trenerem personalnym w Poznaniu

Sesje treningowe przygotowane według wcześniej opracowanego planu umożliwia
bezpieczne osiąganie zamierzonych celów sportowych.
Sukcesywny i zaplanowany na podstawie kompleksowej diagnostyki
trening, to klucz do osiągnięcia efektów i uniknięcia kontuzji.

treningind
nordic
partnerowanie

Paweł Życki

Licencjonowany trener personalny. Instruktor pływania, koszykówki, narciarstwa, tenisa, krankingu, TRX. active walking, a także Instruktor Indoor Cyclingu.

Zapraszamy na  rozmowę. Wspólnie określimy kierunek działania
Zaplanujemy twój sukces !

kontakt

TRENING PERSONALNY

Trening personalny jest formą indywidualnych zajęć z trenerem osobistym podczas, których realizowane są cele i zadania które wyznaczył sobie klient wspólnie z trenerem. Rola trenera  polega na odpowiednim dobraniu i dostosowaniu programu treningowego do indywidualnych predyspozycji ćwiczącego, tak aby ćwiczenia które wykonuje były dla niego bezpieczne i skuteczne do celu jaki ma wyznaczony.

  • Pierwszym etapem współpracy z nami jest wywiad zdrowotny, na którym zapoznajemy się z klientem i jego aktualnym stanem zdrowia, historia urazów oraz ewentualnymi przeciwwskazaniami do wysiłku fizycznego.
  • Kolejnym etapem jest przeprowadzenie diagnostyki oceniającej aktualne możliwości klienta oraz wspólne wyznaczenie celu treningowego.
  • Następnie bazując na uzyskanych informacjach z wywiadu i wynikach testów opracowujemy indywidualny program ćwiczeń oraz wyznaczamy cele etapowe, które krok po kroku przybliżać będą nas do osiągnięcia celu głównego. Celem etapowym jest np. poprawienie zakresów treningowych.

Cennik:

1 h w Studio Diet & More – 100,00 zł

10 h w Studio Diet & More –  900,00 zł

 

TRENINGI GRUPOWE

Treningi w grupie to znakomita propozycja dla tych, którzy lubią pracę zespołową. Obecność innych osób wpływa motywująco i zachęca do większej intensywności ćwiczeń. Wszystko to odbywa się w fantastycznej atmosferze i jest prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów IC Pawła Życkiego.

17362652_1859870847605917_946043595698173788_n

Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszych stronach i na kanale Facebook, ponieważ oferta treningów grupowych jest systematycznie poszerzana i aktualizowana.

Cennik:

1 h DM Cycling w Studio Diet & More- 10,00 zł

Karnet 10 h  DM Cycling w Studio Diet & More – 90,00 zł

 

OFERTA DLA KLUBÓW SPORTOWYCH

dla_firm

Kontrola i monitoring treningu to we współczesnym sporcie podstawa by brać udział w walce o najwyższe cele. Nasza firma oferuje przeprowadzenie okresowych testów wydolnościowych dla drużyn oraz zawodników sportów indywidualnych, jak również systemowe rozwiązania w optymalizacji procesu przygotowania motorycznego drużyny/zawodnika do sezonu.

  • Test FMS – ocena fundamentalnych wzorców ruchowych – indywidualne plany korekcyjne dla zawodników.
  • Badania wydolnościowe na bieżni lub rowerze (możliwość przeprowadzenia testów na własnym rowerze zawodnika)
  • Wingate test
  • Monitoring i raportowanie obciążeń treningowych.

Zapraszamy do kontaktu trenerów, menadżerów klubów, zawodników. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy

tel. 61 226 22 20

e-mail: kontakt@dietandmore.pl

Facebook