Trening personalny Poznań

Trening osobisty z trenerem personalnym w Poznaniu

Trenuj z doświadczonym trenerem personalnym

Trening personalny, prowadzony pod okiem trenera osobistego w mieście Poznań, opiera się na realizacji cerów i zadań wyznaczonych przez klienta. Rola trenera polega na odpowiednim dobraniu i dostosowaniu programu treningowego do indywidualnych predyspozycji ćwiczącego, tak aby ćwiczenia, które wykonuje były dla niego bezpieczne i skuteczne do celu, jaki ma wyznaczony. Pierwszym etapem współpracy jest wywiad zdrowotny, na którym zapoznajemy się z klientem i jego aktualnym stanem zdrowia, historia urazów oraz ewentualnymi przeciwwskazaniami do wysiłku fizycznego.

 

Bazując na uzyskanych informacjach z wywiadu oraz analizując testy wydolnościowe) opracowujemy spójny, indywidualny program ćwiczeń oraz wyznaczamy cele etapowe, które krok po kroku przybliżać będą nas do osiągnięcia celu głównego. Trening osobisty pozwala na dużą swobodę w działaniu i wyznaczenie szczegółowych celów m.in. poprawę zakresów treningowych. Wybór trybu indywidualnego będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które wiedzą, jak ważna jest samodoskonalenie i automotywacja.

 

Inną, często wybieraną formą treningu, jest praca w grupach. Obecność innych osób wpływa motywująco i zachęca do większej intensywności ćwiczeń. Wszystko to odbywa się w fantastycznej atmosferze i jest prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów IC Pawła Życkiego. Oczywiście, na każdym etapie pracy, możliwa jest zmiana trybu ćwiczeń – nasz trener osobisty z Poznania chętnie weźmie pod swoje skrzydła nowicjuszy oraz osoby, które chcą przekonać się, który tryb ćwiczeń jest bardziej efektywny.

treningind
nordic
partnerowanie

Paweł Życki

Licencjonowany trener personalny. Instruktor pływania, koszykówki, narciarstwa, tenisa, krankingu, TRX. active walking, a także Instruktor Indoor Cyclingu.

Zapraszamy na  rozmowę. Wspólnie określimy kierunek działania
Zaplanujemy twój sukces !

kontakt

TRENING PERSONALNY

Trening personalny jest formą indywidualnych zajęć z trenerem osobistym podczas, których realizowane są cele i zadania które wyznaczył sobie klient wspólnie z trenerem. Rola trenera  polega na odpowiednim dobraniu i dostosowaniu programu treningowego do indywidualnych predyspozycji ćwiczącego, tak aby ćwiczenia które wykonuje były dla niego bezpieczne i skuteczne do celu jaki ma wyznaczony.

  • Pierwszym etapem współpracy z nami jest wywiad zdrowotny, na którym zapoznajemy się z klientem i jego aktualnym stanem zdrowia, historia urazów oraz ewentualnymi przeciwwskazaniami do wysiłku fizycznego.
  • Kolejnym etapem jest przeprowadzenie diagnostyki oceniającej aktualne możliwości klienta oraz wspólne wyznaczenie celu treningowego.
  • Następnie bazując na uzyskanych informacjach z wywiadu i wynikach testów opracowujemy indywidualny program ćwiczeń oraz wyznaczamy cele etapowe, które krok po kroku przybliżać będą nas do osiągnięcia celu głównego. Celem etapowym jest np. poprawienie zakresów treningowych.

Cennik:

1 h w Studio Diet & More – 100,00 zł

10 h w Studio Diet & More –  900,00 zł

 

TRENINGI GRUPOWE

Treningi w grupie to znakomita propozycja dla tych, którzy lubią pracę zespołową. Obecność innych osób wpływa motywująco i zachęca do większej intensywności ćwiczeń. Wszystko to odbywa się w fantastycznej atmosferze i jest prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów IC Pawła Życkiego.

17362652_1859870847605917_946043595698173788_n

Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszych stronach i na kanale Facebook, ponieważ oferta treningów grupowych jest systematycznie poszerzana i aktualizowana.

Cennik:

1 h DM Cycling w Studio Diet & More- 10,00 zł

Karnet 10 h  DM Cycling w Studio Diet & More – 90,00 zł

 

OFERTA DLA KLUBÓW SPORTOWYCH

dla_firm

Kontrola i monitoring treningu to we współczesnym sporcie podstawa by brać udział w walce o najwyższe cele. Nasza firma oferuje przeprowadzenie okresowych testów wydolnościowych dla drużyn oraz zawodników sportów indywidualnych, jak również systemowe rozwiązania w optymalizacji procesu przygotowania motorycznego drużyny/zawodnika do sezonu.

  • Test FMS – ocena fundamentalnych wzorców ruchowych – indywidualne plany korekcyjne dla zawodników.
  • Badania wydolnościowe na bieżni lub rowerze (możliwość przeprowadzenia testów na własnym rowerze zawodnika)
  • Wingate test
  • Monitoring i raportowanie obciążeń treningowych.

Zapraszamy do kontaktu trenerów, menadżerów klubów, zawodników. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy

tel. 61 226 22 20

e-mail: kontakt@dietandmore.pl

Facebook