27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
9.01.2019

27 Finał WOŚP w Koziegłowach


WOŚP 2019 z Diet&More

W tym roku jesteśmy z siebie bardzo dumni! Wiecie dlaczego?

Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Koziegłowach, a dokładniej w Szkole Podstawowej im. Gen. Stefana Roweckiego na ulicy Piaskowej 15!

Oczywiście jak pewnie wiecie zbieramy pieniążki na specjalistyczny sprzęt medyczny, w który zostaną zaopatrzone szpitale dziecięce z tzw. oddziałami II i III stopnia. Są to miejsca, gdzie najciężej chore dzieci mogą być zdiagnozowane oraz może zostać im udzielona profesjonalna pomoc.

W tym roku jest to dla nas wyjątkowe, ponieważ było to nasze małe postanowienie noworoczne. Rok temu niestety nam się nie udało, ale w tym roku dołożyliśmy wszelkich starań, żeby wesprzeć WOŚP swoją pomocą. Pamiętacie co pisaliśmy we wpisie o postanowieniach? Nawet najmniejsza zaplanowana rzecz, może stać się Twoim celem. Ważne żebyś dążył do jej realizacji!

A co my będziemy robić w Koziegłowach?

W tym dniu nasz dietetyk, oraz cały zespół Diet&More będzie przeprowadzał analizę składu ciała wraz z omówieniem wyników. Będziecie mogli sprawdzić swoją masę ciała, zawartość tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej, zawartość wody i wiele innych.

Badanie będzie możliwe do wykonania oczywiście za darmo jednak prosimy o wsparcie WOŚP i wrzucenie „symbolicznej złotówki” do puszki, która będzie umieszczona na naszym stoisku.

Jeśli jesteście zainteresowani zapraszamy na stronę wydarzenia na FB!

Człowiek jest wielki, nie przez to, co posiada lecz przez to kim jest. Nie przez to co ma lecz przez to czym dzieli się z innymi.”

                                               Pomagajmy! SIEMA! ♥