9.05.2018

Lato 2018 z Diet & More

AKCJA  LATO 2018! 30 DNI Z DIET & MORE ZA PÓŁ CENY  – ZMIEŃ Z NAMI SWOJE ŻYCIE!! dla Twojego zdrowia dla Twojej kondycji dla Twojego samopoczucia RACJONALNIE I INDYWIDUALNIE!!!! Obiecujemy, że damy z siebie wszystko byś poczuł/a się piękny/a w swoim ciele: Dostaniesz narzędzia do kontroli swojej wagi  i nauczysz się je stosować. Będziesz... Read more »
Zobacz więcej
8.03.2018

Joanna Korczyk – witamy w Diet & More!

W Diet & More nowości! Rozpoczęlismy stałą współprace z Joanną Korczyk, znacie ją zapewne  jako dobrego duszka badań wydolnościowych w Kołobrzegu. Od półtora roku organizuje dla Was  te badania, dbajac o Wasz i nasz komfort. Z wykształcenia technik administracji,  obecnie studentka Administracji na GWSH w Koszalinie. Swoją przygodę z Diet&More zaczęła od organizacji badań wydolnościowych... Read more »
Zobacz więcej
14.02.2018

Nowy partner! MALINA caternig dietetyczny!

Po wielu próbach i poszukiwaniach, jest! Rozpoczęliśmy współpracę z cateringiem dietetycznym: „ MALINA catering dietetyczny”! Znajdziecie u nich szeroki wybór diet, które możecie dopasować do swoich indywidualnych potrzeb pod względem kaloryczności i składników odżywczych.  Posiłki są smaczne, zdrowe i kolorowe – czyli dokładnie takie, jakie  powinien zawierać nasz codzienny jadłospis. Możecie zdecydować się na przykład... Read more »
Zobacz więcej
30.01.2018

Nowy Rok, nowy Partner!!!

Z przyjemnością informujemy, że do grona partnerów firmy Diet & More dołączył Hotel SENATOR**** z Dźwirzyna. Nasz nowy partner na początek udostępnił nam w Strefie Aktywności  hotelu komfortową salę do przeprowadzania profesjonalnych  badań wydolnościowych.  Cieszymy się, że będziemy  przeprowadzać regularnie, w doskonałych warunkach badania wydolnościowe,  zarówno dla gości hotelowych jak i osób z zewnątrz. Cieszymy... Read more »
Zobacz więcej
4.01.2018

Dzień darmowej konsultacji w Diet & More

W 2018 roku wprowadzamy na stałe do naszego kalendarza DZIEŃ DARMOWEJ KONSULTACJI Nie zwlekaj! Podejmij wyzwanie i zrób pierwszy krok w walce ze zbędnymi kilogramami i rozpoczęciem aktywności! Tego dniaw Diet & More będzie obowiązywała dla wszystkich  promocja na konsultację z dietetykiem lub trenerem. Dla wszystkich chętnych: ✔analiza składu ciała, ✔określenie BMI, ✔określenie stopnia nadwagi... Read more »
Zobacz więcej