30.03.2018

Treningi  Out-door na poznańskiej Cytadeli z Diet & More!

Od kwietnia 2018r zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 18-ej do Diet & More na zajęcia grupowe, które będą się odbywać na terenie poznańskiej Cytadeli. Dawny fort, to obecnie ok. 100 ha położonych malowniczo na wzgórzu terenów parkowych. Idealne miejsce do treningów praktycznie w centrum Poznania. Liczne malownicze alejki i miejsca trawiaste pozwalają na różnorodne... Read more »
Zobacz więcej
8.03.2018

Joanna Korczyk – witamy w Diet & More!

W Diet & More nowości! Rozpoczęlismy stałą współprace z Joanną Korczyk, znacie ją zapewne  jako dobrego duszka badań wydolnościowych w Kołobrzegu. Od półtora roku organizuje dla Was  te badania, dbajac o Wasz i nasz komfort. Z wykształcenia technik administracji,  obecnie studentka Administracji na GWSH w Koszalinie. Swoją przygodę z Diet&More zaczęła od organizacji badań wydolnościowych... Read more »
Zobacz więcej
14.02.2018

Nowy partner! MALINA caternig dietetyczny!

Po wielu próbach i poszukiwaniach, jest! Rozpoczęliśmy współpracę z cateringiem dietetycznym: „ MALINA catering dietetyczny”! Znajdziecie u nich szeroki wybór diet, które możecie dopasować do swoich indywidualnych potrzeb pod względem kaloryczności i składników odżywczych.  Posiłki są smaczne, zdrowe i kolorowe – czyli dokładnie takie, jakie  powinien zawierać nasz codzienny jadłospis. Możecie zdecydować się na przykład... Read more »
Zobacz więcej
30.01.2018

Nowy Rok, nowy Partner!!!

Z przyjemnością informujemy, że do grona partnerów firmy Diet & More dołączył Hotel SENATOR**** z Dźwirzyna. Nasz nowy partner na początek udostępnił nam w Strefie Aktywności  hotelu komfortową salę do przeprowadzania profesjonalnych  badań wydolnościowych.  Cieszymy się, że będziemy  przeprowadzać regularnie, w doskonałych warunkach badania wydolnościowe,  zarówno dla gości hotelowych jak i osób z zewnątrz. Cieszymy... Read more »
Zobacz więcej
4.01.2018

Dzień darmowej konsultacji w Diet & More

W 2018 roku wprowadzamy na stałe do naszego kalendarza DZIEŃ DARMOWEJ KONSULTACJI Nie zwlekaj! Podejmij wyzwanie i zrób pierwszy krok w walce ze zbędnymi kilogramami i rozpoczęciem aktywności! Tego dniaw Diet & More będzie obowiązywała dla wszystkich  promocja na konsultację z dietetykiem lub trenerem. Dla wszystkich chętnych: ✔analiza składu ciała, ✔określenie BMI, ✔określenie stopnia nadwagi... Read more »
Zobacz więcej
28.11.2017

VOUCHERY DO DIET & MORE – Idealny prezent pod choinkę!

Mikołaj i Świta Bożego Narodzenia tuż tuż! Nie masz pomysłu na prezent? Jeśli odczuwasz niepewność co do wyboru prezentu dla rodziny, swojej drugiej połówki czy kogoś bliskiego, Zespół Diet & More  postanowił pomóc właśnie Tobie. Przygotowaliśmy wyjątkowy prezent Mikołajkowy oraz Świąteczny. Jeśli szukasz nietypowego i jednocześnie wyjątkowego prezentu dla kogoś bliskiego, zachęcamy do zakupu naszego... Read more »
Zobacz więcej