4.10.2019

Szewc w dziurawych butach chodzi, czyli jak sam siebie „zajechałem”

Jak to mówią – szewc w dziurawych butach chodzi. Każdemu mówię żeby zwolnił, a sam chciałem szybko osiągnąć efekty, które i tak by nie przyszły. Zacisnąłem zęby i regularnie chodziłem (Asia potwierdzi!) odpoczywając nie tylko fizycznie, ale również… psychicznie. I to był klucz do poprawy mojej wydolności. Zapraszam Was do mojego małego wpisu z pamiętniczka!... Read more »
Zobacz więcej
26.09.2019

Jacek Schmidt – motywacyjna bomba!

Jacek Schmidt to kolejna osoba, o której chcielibyśmy Wam opowiedzieć. Jego zacięcie i determinacja robią na nas niesamowite wrażenie, a w dodatku jest przesympatyczną i pozytywną osobą! Zawsze gdy wpada w niezapowiedziane odwiedziny – od razu poprawia nam dzień. Nie będzie to spektakularna metamorfoza, ale chcemy pokazać Wam, że mimo tego iż nie osiągnęliśmy zamierzonego... Read more »
Zobacz więcej
20.09.2019

Młody sportowiec jako wyzwanie żywieniowe

Młody sportowiec – nasza kolejna grupa podopiecznych! Czy wiecie, że oprócz prowadzenia osób dorosłych mamy pod swoją opieką również dużo dzieci i młodzieży? Nasze działania skupiają się głównie na młodzieży regularnie trenującej. Dlaczego potrzebują oni wsparcia dietetyka? Przecież są tacy młodzi i nie mają nadwagi, treningi idą świetnie, a na co dzień mają dużo energii…?... Read more »
Zobacz więcej
2.09.2019

Największa metamorfoza Diet&More – Paweł Panke

Jak rozpoczęła się metamorfoza Pawła? Metamorfoza Paweł rozpoczęła się w październiku 2018 roku. Jego znajomy – Łukasz schudł u nas prawie 15 kilogramów, więc stwierdził że będzie to odpowiednie miejsce na zmianę swoich nawyków żywieniowych. Waga startowa – 102,6 kg! Tkanka tłuszczowa wisceralna wynosiła 14… czyli bardzo dużo! Przypominamy, że im wyższy wskaźnik tkanki trzewnej... Read more »
Zobacz więcej
31.08.2019

Alicja Czarodziejka w Diet & More

Alicja Czarodziejka – minął miesiąc od diagnostyki i konsultacji w Diet & more „Więcej jeść”– bardzo często zapominamy o tym haśle. W moim przypadku, z uwagi, jak wiele czasu poświęciłam, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę- pojawiał się w głowie permanentny lęk o nagłe przybranie na wadze. Jak okazało się później, po konsultacji w Diet& More, nic... Read more »
Zobacz więcej
23.08.2019

Historia Mikołaja, zawodnika Muay Thai

Dieta i Muay Thai? To ma znaczenie! Muay Thai w Diet&More Dziś przedstawiamy Wam kolejnego z naszych niesamowicie ambitnych podopiecznych! Mikołaj Kapała [LINK], czyli zawodnik Muay Thai – boksu tajskiego spotkał się z nami w listopadzie 2017 roku. Celem współpracy była opieka żywieniowa pod okiem dietetyka Asi [LINK] oraz diagnostyka wykonywana przez Pawła [LINK]. W... Read more »
Zobacz więcej