2.09.2019

Największa metamorfoza Diet&More – Paweł Panke

Jak rozpoczęła się metamorfoza Pawła? Metamorfoza Paweł rozpoczęła się w październiku 2018 roku. Jego znajomy – Łukasz schudł u nas prawie 15 kilogramów, więc stwierdził że będzie to odpowiednie miejsce na zmianę swoich nawyków żywieniowych. Waga startowa – 102,6 kg! Tkanka tłuszczowa wisceralna wynosiła 14… czyli bardzo dużo! Przypominamy, że im wyższy wskaźnik tkanki trzewnej... Read more »
Zobacz więcej
31.08.2019

Alicja Czarodziejka w Diet & More

Alicja Czarodziejka – minął miesiąc od diagnostyki i konsultacji w Diet & more „Więcej jeść”– bardzo często zapominamy o tym haśle. W moim przypadku, z uwagi, jak wiele czasu poświęciłam, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę- pojawiał się w głowie permanentny lęk o nagłe przybranie na wadze. Jak okazało się później, po konsultacji w Diet& More, nic... Read more »
Zobacz więcej
23.08.2019

Historia Mikołaja, zawodnika Muay Thai

Dieta i Muay Thai? To ma znaczenie! Muay Thai w Diet&More Dziś przedstawiamy Wam kolejnego z naszych niesamowicie ambitnych podopiecznych! Mikołaj Kapała [LINK], czyli zawodnik Muay Thai – boksu tajskiego spotkał się z nami w listopadzie 2017 roku. Celem współpracy była opieka żywieniowa pod okiem dietetyka Asi [LINK] oraz diagnostyka wykonywana przez Pawła [LINK]. W... Read more »
Zobacz więcej
14.08.2019

Historia Mikołaja, taty na pełen etat.

Historia Mikołaja rozpoczyna się w dosyć niecodzienny sposób. Wszystko za sprawą cudownego stowarzyszenia Potrafię Więcej, gdzie na darmowych konsultacjach nasz dietetyk – Asia miała okazję poznać jego żonę – Anię. Kolejna rzecz, o którą zahacza ta historia to… zakład! Tak! Mikołaj założył się ze znajomym, że w danym okresie czasu schudnie do 79 kg… nie... Read more »
Zobacz więcej
9.08.2019

Metamorfoza kolarki Klaudii

Metamorfoza Klaudii to coś na czym powinni wzorować się inni sportowcy! Zaufała nam w 100%, a sumienność opłaciła się w postaci spadku masy ciała i tkanki tłuszczowej oraz poprawy wyników na treningach i zawodach. Jaki jest jej klucz do sukcesu? Sprawdźcie poniżej… Jak rozpoczęła się metamorfoza Klaudii? Pierwszy raz poznaliśmy się w maju 2018 r.... Read more »
Zobacz więcej
1.08.2019

Historia Sebastiana

Przedstawiamy Wam kolejnego zadowolonego podopiecznego Diet & More! Sebastian przyszedł do nas na badania wydolnościowe, ponieważ szukał przyczyny, dlaczego pomimo intensywnych, regularnych treningów nie ma żadnego progressu w formie i wynikach… Zobacz jak potoczyła się jego historia! Jak zaczęła się nasza historia z Sebastianem? No cóż – przeprowadzona diagnostyka pokazała to, co u 90% naszych... Read more »
Zobacz więcej