24.05.2019

Co pić w czasie treningu?

Co pić gdy idę na trening? Co pić po treningu? Wypijam 1,5 litra wody, ale tylko podczas treningu.. Nawodnienie sportowca to sprawa kluczowa! Te zdania pojawiają się na 90% moich konsultacji. Woda to często za mało… dowiedz się zatem co i w jakiej ilości pić podczas aktywności fizycznej. Zaczęła się wiosna, temperatury na dworze wzrosły, coraz... Read more »
Zobacz więcej
22.05.2019

Każdy ma swój MARATON

Jak zaczęła się Twoja przygoda ze sportem? Opowiadać o mojej przygodzie ze sportem nie będę, odkąd zacząłem trenować, minęło ponad 30 lat mojego życia, w którym na każdym jego etapie towarzyszył mi sport, aktywność i ruch na wielu płaszczyznach i poziomach. Od sportów grupowych, przez pływanie, bieganie, wspinaczkę, po rowery stacjonarne. Chcę tutaj mocno podkreślić,... Read more »
Zobacz więcej
7.05.2019

Badania wydolnościowe – po co amatorom?

Po co amatorom badania wydolnościowe? To pytanie krążyło mi w głowie już od jakiegoś czasu. W tym artykule postanowiłem na nie odpowiedzieć, aby każdy kto boi się diagnostyki zrozumiał jak bardzo jest istotna dla biegacza na każdym poziomie. Zacznijmy od początku… W styczniu 2019 zrobiłem z kolegami z Tarnowo Podgórne Biega badania wydolnościowe w Diet... Read more »
Zobacz więcej
4.05.2019

Jak znaleźć w sobie motywację? Historia prawdziwa

Tym razem nie mamy dla Was typowego poradnika  żywieniowo-psychologicznego. Czeka na Was prawdziwa historia, naszej prawdziwej i nieugiętej w dążeniu do celu podopiecznej Gosi. Dowiecie się jakie były jej początki walki o wymarzoną sylwetkę, jak znalazła się w Diet&More i co udało jej się osiągnąć przez  1,5 roku. Dotrwajcie do końca, bo warto. Ostatni akapit... Read more »
Zobacz więcej
20.04.2019

Wielkanoc w pigułce.

Na początku trzeba przypomnieć, że Święta Wielkanocne same w sobie trwają tylko 2 dni. Oczywiście w praktyce wygląda to trochę inaczej i 2 dni wydłużają się do około tygodnia. Przecież ktoś musi zjeść te wszystkie pyszności. To ile będą trwały Twoje Święta zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Musisz zadać sobie pytanie, na ile sumiennie... Read more »
Zobacz więcej
14.04.2019

Czy masz problem z jedzeniem?

Choć według niektórych termin „uzależnienie”, to zbyt duże słowo, nie zmienia to faktu, że problem z jedzeniem ma nawet ponad 20% kobiet. Sprawdź, czy jesteś wśród nich! Co to w ogóle znaczy problem z jedzeniem? W mniejszym czy większym stopniu każda z nas ma czasem ochotę na coś zakazanego w dużej ilości. Czy to oznacza,... Read more »
Zobacz więcej
1 2 3 8