CENNIK OGÓLNY

Ornament
Diagnostyka
BADANIE WYDOLNOŚCIOWE: Jest to badanie ergospirometryczne, metodą bezpośrednią (w masce) na bieżni lub cykloergometrze. Podczas badania wyznaczamy: 5 stref treningowych, raport VO2max, tempo spalania tkanki tłuszczowej, prędkość/moc progową (próg przemian tlenowych i przemian beztlenowych), HR na progu tlenowym i progu beztlenowym, prędkość/moc maksymalną, HR max. Wyniki przedstawiamy w formie tabeli ze szczegółowym opisem. Badanie rozszerzone jest o analizę składu ciała oraz konsultację wyników ze specjalistą fizjologii wysiłku, podczas której zostają wskazane właściwe obciążenia treningowe i kierunek treningu.
150 zł
BADANIE FATMAX: wyznaczony zostaje zakres tętna, w którym najlepiej spalamy tkankę tłuszczową. Badanie dla osób, które chcą w efektywny i aktywny sposób zrzucać zbędną tkankę tłuszczową lub osób, które zaczynają dopiero przygodę z aktywnością fizyczną.
50 zł
BADANIE PPM: Wyznaczenie rzeczywistej podstawowej przemiany materii BMR metodą ergospirometrii ( w masce). W trakcie badania zakładamy maskę, klient relaksuje się na łóżku. Musi osiągnąć tzw. stan równowagi, na podstawie którego, zostaje wyznaczone rzeczywiste dzienne zapotrzebowanie kaloryczne potrzebne do utrzymania funkcji życiowych. Badania pomocne dla dietetyków w celu ustalenia kaloryczności diety.
50 zł
TEST FMS: Ocena funkcjonalna siły, zakresów ruchu, stabilizacji
50 zł
Dietetyka
KOMPLEKSOWA KONSULTACJA Z DIETETYKIEM: Jest to konsultacja obejmująca pełen wywiad żywieniowy połączona z pomiarami antropometrycznymi, profesjonalną analizą składu ciała, interpretacją wyników oraz opracowaniem szczegółowego 7- dniowego jadłospisu. To najlepszy wybór na początek dla każdego, kto chce zmienić swoje odżywianie. Opracowane zalecenia są dopasowane do indywidualnych potrzeb organizmu wynikających ze stylu życia, pracy, aktywności fizycznej i ewentualnych dolegliwości.
150 zł
KONSULTACJA KONTROLNA: Jest to spotkanie w ramach kontroli dla osób, które wcześniej skorzystały z kompleksowej konsultacji dietetycznej. Obejmuje: analizę składu ciała, pomiary antropometryczne oraz porównanie wyników w formie wydruku. Podczas konsultacji kontrolnej możliwa jest korekta diety ( maksymalnie 2 korekty).
50 zł
JADŁOSPIS NA 7 DNI: Jadłospis jest opracowywany do ustalonej w ramach konsultacji diety. Jest to opcja uzupełniająca dla osób, które do realizacji otrzymanych od dietetyka zaleceń potrzebują szczegółowo rozpisanych posiłków wraz ze składem potraw i instrukcją przygotowania. Posiłki mają ustalone godziny, w rozpisce uwzględnione są też treningi oraz tryb dnia. Istnieje możliwość zamówienia jadłospisu na okres dłuższy - 2, 3 lub 4 tygodnie.
100 zł
ANALIZA SKŁADU CIAŁA: Analiza składu ciała metodą BIA, na profesjonalnym analizatorze medycznym TANITA BC480. WYniki przedstawiamy w formie wydruku.
30 zł
Trening
TRENING PERSONALNY (60 min.) : Oferta obejmuje treningi, które odbywają się na sali w Studio D&M. Przygotowujemy Twój indywidualny plan treningowy w zależności od celu i poziomu zaawansowania.
100zł/ 900 zł (pakiet 10 treningów)
DM CYCLING (60 min.): to zajęcia z jazdy na rowerze stacjonarnym w Studio D&M, podczas których jedziemy w kameralnej grupie, słuchając muzyki. O technikę jazdy i Twoje bezpieczeństwo dba Paweł Życki - licencjonowany instruktor Indoor Cycling.
15 zł/130 zł (pakiet 10 treningów)
KOMPLEKSOWA KONSULTACJA TRENERSKA
100 zł/ 1 h
SZCZEGÓŁOWY PLAN TRENINGOWY
150 zł/ miesiąc
Coaching / Psychodietetyka
KOMPLEKSOWA KONSULTACJA Z PSYCHODIETETYKIEM: To indywidualne spotkanie z psychodietetykiem, polega na rozmowie i zebraniu informacji niezbędnych do opracowania zaleceń i planu dalszej współpracy. Uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące odżywiania i aktywności fizycznej. Wspólnie ustalimy cele i plan ich realizacji dostosowany do Twoich oczekiwań, stylu życia i możliwości.
100 zł/ 1h

Dla firm, grup i klubów sportowych ceny ustalane są indywidualnie.
Zapraszamy do kontaktu:
tel 61 226 22 20
e-mail: kontakt@dietandmore.pl

RQ SYSTEM PAKIETY

Ornament
Economy
Analiza Składu Ciała
Diagnostyka
Omówienie wyników testów diagnostycznych
Konsultacja z dietetykiem
Ustalenie ogólnej strategii żywieniowej
Indywidualny plan treningowy na 30 dni
1 miesiąc
280,00 zł
4 miesiące *
265,00 zł
10 miesięcy *
250,00 zł
Prestige
Analiza Składu Ciała
Diagnostyka
Omówienie wyników testów diagnostycznych
Konsultacja z dietetykiem lub psychodietetykiem
Jadłospis na 7 dni do wykorzystania przez 4 tygodnie
Indywidualny plan treningowy na 30 dni
Treningi grupowe - DM Cycling, Nordic Walking - 1 h/ 4 w miesiącu
1 miesiąc
380,00 zł
4 miesiące *
360,00 zł
10 miesięcy *
340,00 zł
VIP
Analiza Składu Ciała
Diagnostyka
Omówienie wyników
Konsultacja z dietetykiem lub psychodietetykiem
Jadłospis na 7 dni do wykorzystania przez 4 tygodnie
Indywidualny plan treningowy na 30 dni
Treningi grupowe - DM Cycling, Nordic Walking - 1h/ 4 w miesiącu
Treningi indywidualne z trenerem w Studio DM - 1h / 4 w miesiącu
1 miesiąc
680,00 zł
4 miesiące *
645,00 zł
10 miesięcy *
600,00 zł

* Cena za 1 miesiąc