parallax background

Diagnostyka

Diagnostyka

Dlaczego diagnostyka to kluczowy element, który pomaga osiągnąć cel?

Być może zastanawiasz się, dlaczego kładziemy tak duży nacisk na diagnostykę. Wiele osób pyta nas, czy można ułożyć dietę bez badań. Jasne, że można. Ale czy warto? Naszym zdaniem nie.

Są dwie opcje. Można działać z dietą i treningiem metodą prób i błędów. Takie działania też są w porządku, ale niestety, są bardzo czasochłonne i wymagają dużo wysiłku. Druga opcja to ta, w której działania są mądrze rozplanowane na podstawie badań, a co za tym idzie – są skuteczne.

W Diet&more nie domyślamy się i nie szacujemy – wybieramy tę drugą opcję. Dzięki badaniom dowiemy się, na ile może sobie pozwolić Twój organizm i na tej podstawie ułożymy dla Ciebie plan działania.

Co to dla Ciebie oznacza? Osiągniesz swój cel sylwetkowy lub sportowy w najzdrowszy dla Ciebie sposób, w optymalnym czasie i uszczerbku na zdrowiu.


Umów się na konsultacje

Jakie badania wykonasz w Diet&more?


Nie wiesz, które badania są dla Ciebie? Spokojnie, już nasza w tym głowa. Po prostu umów się na konsultacje, a my pomożemy Ci dobrać odpowiednie badania, trening i dietę.

Umów się na konsultacje

Co dokładnie zyskasz dzięki diagnostyce?

Dowiesz się:


Diagnostyka to podstawa. Sprawia, że droga do celu staje się prostsza i bezpieczniejsza. Nie czekaj. Umów się na konsultacje już dziś.

Umów się na konsultacje

Masz pytania? Pisz śmiało!

Nie wiesz, która z oferowanych przez nas opcji jest dla Ciebie? Napisz do nas lub zadzwoń. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.