MOTYWATORNIA


DIET COACHING

Motywacja do zmian, wsparcie, trening nawyków, kontrola zachcianek.

MOTYWACJA

Odnajdziesz wewnętrzną motywację

NAWYKI

Zbudujesz system
zdrowych nawyków

WSPARCIE

Dostaniesz wsparcie w trudnych chwilach


Jak przebiega nasza współpraca ?

100% Organic Ingredients

USTALENIE CELU


Na początku określamy dokąd chcesz zmierzać i co chcesz osiągnąć. Ważne jest ustalenie, czy Twój cel jest realny i czy masz wszystkie ku temu zasoby. Na tym etapie przyglądniesz się swojej rzeczywistości, tego czego nie chcesz, co chcesz i co już masz.

All-natural Fragrances

ZAPLANOWANIE DROGI

Tu zaplanujesz co konkretnie należy zrobić i rozłożysz główny cel na mniejsze etapy. Wyznaczysz czas realizacji poszczególnych działań, po których poznasz, że jesteś na właściwej drodze. Dzięki temu zyskasz motywację i będziesz lepiej kontrolować proces.

Up  to 35 Hours of Burn Time

MIĘDZY SESJAMI


Tutaj wprowadzisz plan w życie. Zwracasz uwagę na swoje zachowania, wybory i emocje, wszystko to, co do tej pory umykało Twojej uwadze. Realizujesz ustalony plan i starasz się zmienić stare schematy myślenia. Podczas diet coachingu omawiamy efekty.

TWOJE ROZWIĄZANIA

TWOJE ROZWIĄZANIA

Podsumowujesz swoje działania i oceniasz stopień realizacji celów. Zobaczysz, w którym miejscu jesteś, co już za tobą, a co jeszcze jest do zrobienia. Wyciągniesz wnioski z trudności i popatrzysz w przyszłość zadając sobie pytanie – co jeszcze mogę zrobić?

Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia
jako psychodietetyka i coacha

Razem ze mną odnajdziesz motywacje do zmiany stylu życia. Stworzysz własną drogę do zdrowia i dobrego samopoczucia. Poprawisz kondycję i odzyskaj równowagę wewnętrzną. Ze mną szybciej podejmiesz decyzję, a Twoje życie nabierze pełnej harmonii.

Sprawdź także inne nasze usługi!

DIETA

Subtitle

Trening EMS

Description

Subtitle

PROGRAM METAMORFOZA

Description