Nasz Zespół

Diet&more to ludzie, którzy pomogą Ci w drodze do zdrowego i szczęśliwego życia.

Jak to wszystko się zaczęło?

Witaj! Nazywam się Gosia Segiet i jestem założycielką Diet&more.

Wiem, z czym zmagają się osoby, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Wiem, jakie napotykają trudności i jakiego rodzaju pomocy potrzebują. Wiem to, ponieważ sama byłam w ich sytuacji i odczułam to wszystko na własnej skórze.

Dzięki odpowiedniej diecie i wprowadzeniu aktywności fizycznej do mojego życia, zrzuciłam aż 60 kg. Wiem, ile mnie to kosztowało, dlatego postanowiłam pomagać osobom, które zmagają się z takimi problemami, z jakimi ja zmagałam się jeszcze jakiś czas temu.

Ukończyłam dietetykę, psychodietetykę i zdobyłam uprawnienia trenera nordic walking. Po drodze spotkałam Pawła – mojego wspólnika, który pomógł mi stać się aktywną osobą, która czerpie radość z wędrówek ze swoim osobistym trenerem – psem rasy border colli.

W swoich działaniach mamy misję – nie tylko pomagać ludziom w osiąganiu ich wymarzonej wagi, sylwetki czy wyników sportowych… Chcemy, aby robili to przede wszystkim z głową. Bezpiecznie i zdrowo. Tak, aby nie musieli oni borykać się z problemami zdrowotnymi czy powszechnie znanym efektem jojo.

Nie zgadzamy się na niskokaloryczne diety, głodówki i katorżnicze treningi, które mogą wyrządzić więcej krzywdy, niż dobrego. Stawiamy na bezpieczeństwo i racjonalność, co przekłada się na wyniki naszych podopiecznych.

Małgorzata Segiet

Psychodietetyk i coach

Jestem założycielką Diet&more, dyplomowanym dietetykiem, psychodietetykiem, a także coachem. Swoją wiedzę zdobywałam na Uniwersytecie Medycznym, Uniwersytecie Przyrodniczym i SWPS w Poznaniu.

Każdego dnia motywuję osoby do zmiany stylu życia i podnoszę ich na duchu w całym procesie odchudzania.

Prywatnie entuzjastka dogtrekkingu oraz podróży górskich (bliższych i dalszych). Interesuję się również gotowaniem i flamenco.

Paweł Życki

Trener personalny

Cześć! Jestem Paweł i jestem współwłaścicielem Diet&more. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Jestem licencjonowanym trenerem personalnym – pokażę Ci, jak trenować w bezpieczny i racjonalny sposób.

Zajmuję się nie tylko treningami, lecz także diagnostyką. Jestem ekspertem w dziedzinie badań wydolnościowych, co potwierdza mój certyfikat wydany przez Zentrum für Sportmedizin Münster.

Poza pracą interesuję się sportem, fizjologią wysiłku, psychologią, muzyką, sztuką oraz sztuką kulinarną.

Joanna Ławniczak

Dietetyk

Nazywam się Joanna i jestem dietetykiem w Diet&more. Ukończyłam dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

W swojej pracy kieruję się zasadą, że nikt nie jest na diecie. Uważam, że to smutne słowo, które źle się kojarzy. Staram się uczyć, kierować i podpowiadać dając pacjentowi swobodę wyboru.

Moim celem jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych u pacjentów – tak, aby sami potrafili komponować smaczne i wartościowe posiłki i nie poświęcać na to więcej niż 30 minut dziennie.

Specjalizuję się przede wszystkim w dietach redukcyjnych, w dietach w jednostkach chorobowych (insulinooporność, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, PCOS, refluks, cukrzyca, nadciśnienie, hiperlipidemia i wiele innych). Moją drugą pasją jest dietetyka sportowa skupiająca się przede wszystkim na sportach wytrzymałościowych, grupowych oraz sportach walki.

Większość wolnego czasu spędzam w kuchni testując nowe przepisy. Kocham podróże – te bliższe i dalsze, ciekawe książki i muzykę. Jestem wielką miłośniczką kotów.

Dlaczego warto zrobić ten pierwszy krok i umówić się na wizytę do Diet&more?

Oto, co możesz zyskać:

Jeśli zależy Ci na zdrowej, ludzkiej diecie, przy której nie będziesz chodził głodny, a przy tym chcesz osiągnąć widoczne, trwałe efekty, to jesteś w dobrym miejscu. Umów się na wizytę w Diet&more i osiągnij swój cel pod opieką profesjonalisty.

[popup_anything id="1095"]

Zobacz, jakie efekty osiągnęli nasi podopieczni:

Diet&more Poznań - Diagnostyka, dietetyka, treningDiet&more Poznań - Diagnostyka, dietetyka, trening
Diet&more Poznań - Diagnostyka, dietetyka, treningDiet&more Poznań - Diagnostyka, dietetyka, trening
Diet&more Poznań - Diagnostyka, dietetyka, treningDiet&more Poznań - Diagnostyka, dietetyka, trening
Diet&more Poznań - Diagnostyka, dietetyka, treningDiet&more Poznań - Diagnostyka, dietetyka, trening
Tak, na zdjęciach są te same osoby. W Diet&more każdego dnia udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Najlepsi zrzucili nawet 45 kg. Chcesz dołączyć do grona osób, które już odmieniły swoje życie? Śmiało! Zaprowadzimy Cię do celu!

Zarezerwuj wizytę

Co podopieczni mówią o współpracy z nami?

Skontaktuj się z nami

Nie wiesz, która z oferowanych przez nas opcji jest dla Ciebie? Potrzebujesz porady? A może masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Napisz do nas!