Witaj! Nazywam się Gosia Segiet i jestem założycielką Diet&more.

Wiem, z czym zmagają się osoby, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Wiem, jakie napotykają trudności i jakiego rodzaju pomocy potrzebują. Wiem to, ponieważ sama byłam w ich sytuacji i odczułam to wszystko na własnej skórze.

Dzięki odpowiedniej diecie i wprowadzeniu aktywności fizycznej do mojego życia, zrzuciłam aż 60 kg. Wiem, ile mnie to kosztowało, dlatego postanowiłam pomagać osobom, które zmagają się z takimi problemami, z jakimi ja zmagałam się jeszcze jakiś czas temu.

Ukończyłam dietetykę, psychodietetykę i zdobyłam uprawnienia trenera nordic walking. Po drodze spotkałam Pawła – mojego wspólnika, który pomógł mi stać się aktywną osobą, która czerpie radość z wędrówek ze swoim osobistym trenerem – psem rasy border colli.

W swoich działaniach mamy misję – nie tylko pomagać ludziom w osiąganiu ich wymarzonej wagi, sylwetki czy wyników sportowych… Chcemy, aby robili to przede wszystkim z głową. Bezpiecznie i zdrowo. Tak, aby nie musieli oni borykać się z problemami zdrowotnymi czy powszechnie znanym efektem jojo.

Nie zgadzamy się na niskokaloryczne diety, głodówki i katorżnicze treningi, które mogą wyrządzić więcej krzywdy, niż dobrego. Stawiamy na bezpieczeństwo i racjonalność, co przekłada się na wyniki naszych podopiecznych.

Kim jestem?

Jestem założycielką Diet&more, dyplomowanym dietetykiem, psychodietetykiem, a także coachem, w tej chwili w trakcie akredytacji ICF ACC.

Swoją wiedzę zdobywałam na Uniwersytecie Medycznym, Uniwersytecie Przyrodniczym, SWPS w Poznaniu, w szkole coachingu MERITUM. Każdego dnia motywuję osoby do zmiany stylu życia i podnoszę ich na duchu w całym procesie odchudzania.

Prywatnie entuzjastka dogtrekkingu oraz podróży górskich (bliższych i dalszych). Interesuję się również gotowaniem i flamenco.

Napisz do mnie!

Call Now Button