Dieta
1.08.2019

Historia Sebastiana


Przedstawiamy Wam kolejnego zadowolonego podopiecznego Diet & More! Sebastian przyszedł do nas na badania wydolnościowe, ponieważ szukał przyczyny, dlaczego pomimo intensywnych, regularnych treningów nie ma żadnego progressu w formie i wynikach… Zobacz jak potoczyła się jego historia!

Jak zaczęła się nasza historia z Sebastianem?

No cóż – przeprowadzona diagnostyka pokazała to, co u 90% naszych badanych. W treningu należy zwolnić, ale trzeba również zadbać o dietę.  I to był strzał w 10! Jeśli trenujesz, to musisz odżywiać się racjonalnie i adekwatnie do wykonywanego wysiłku.

Jak zmieniliśmy jego sposób odżywiania?

Sebastian jest typem klienta, który jeśli podejmuje się działania, to pracuje na 100% i to się opłaciło! Zaczął jeść zdecydowanie więcej, dieta stała się bardziej urozmaicona i zadbał również o żywienie około treningowe. Do tego posiłki są proste, a zarazem smaczne, więc stosowanie diety nie wymaga od Sebastiana specjalnych umiejętności kulinarnych, czy dużej ilości czasu.

Efekt?
  • -10 kg na masie ciała
  • tkana tłuszczowa wiscelarna spadła aż o 2 poziomy z 6 na 4
  • redukcja tkanki tłuszczowej o 8,7 kg
  • -2 kg nagromadzonej dodatkowo wody
Zmiany na wadze to nie wszystko…

Należy pamiętać, że wprowadzenie racjonalnego żywienia i odpowiednio dostosowanego treningu to nie tylko efekty na wadze czy zawodach. To również zmiana całego podejścia do życia i ogromne zwiększenie świadomości dotyczącej organizmu. Sebastian znacznie zwiększył swoją świadomość żywieniową, podejście do treningów i regeneracji. Wie ile może jeść, jak długo trenować i kiedy musi spasować.

Był to długi proces jednak my jesteśmy ogromnie zadowoleni! Nie była to dieta na chwilę tylko prawdziwa edukacja, którą staramy się promować. Te wszystkie elementy pomogły w osiągnięciu życiówki na królewskim dystansie 42 km, a wszystko to określiła nam właściwa diagnostyka, która trwa zaledwie 20 minut!

Jeśli chcesz poznać dokładna historię Sebastiana zapraszamy do naszego poprzedniego wpisu, w którym znajdzie więcej informacji >KLIK<.

Sebastian – ogromne GRATULACJE!!!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak wygląda diagnostyka w Diet&More – przejdź do zakładki DIAGNOSTYKA i wybierz badanie odpowiednie dla Ciebie!