Wybierz opcje dla siebie!

Odchudzanie

Pomożemy Ci pozbyć się zbędnych kilogramów oraz trwale zmienić nawyki żywieniowe, dzięki czemu efekty odchudzania utrzymają się przez długie lata.
Opracujemy dla Ciebie Indywidualny Plan Żywieniowy, który w rozsądny sposób pozwoli Ci schudnąć – raz na zawsze! Udzielimy Ci prostych i skutecznych porad, opartych na solidnych podstawach naukowych, z których będziesz korzystać przez całe życie.
Sprawimy, że będziesz się uśmiechać na widok znikających kilogramów!

Osoby uprawiające sport

Jesteś osobą aktywnie uprawiającą różne dyscypliny sportowe!
Potrzebujesz specjalnie dobranych programów dietetycznych.
Zapotrzebowanie na główne składniki pokarmowe oraz na witaminy i minerały u sportowców jest dużo wyższe niż u przeciętnego człowieka, ponadto zapotrzebowanie to jest różne w zależności od uprawianej dyscypliny sportowej oraz okresu treningowego.
Opracowujemy indywidualne programy żywieniowe wraz z oszacowaniem zapotrzebowania energetycznego i analizą dotychczasowej diety.

Choroby dietozależne

Ustalamy Indywidualne Plany Żywieniowe dla osób, u których właściwa dieta jest niezbędnym elementem leczenia lub profilaktyki chorób.
Udzielamy porad z zakresu:
– żywienia w zaburzeniach lipidowych (podwyższony poziom cholesterolu, trójglicerydów),
– żywienia w nadciśnieniu tętniczym,
– żywienia w miażdżycy,
– żywienia w osteoporozie,
– żywienia w celiakii,
– żywienia w chorobach układu pokarmowego (np. zaparcia, zespół jelita wrażliwego itp.),
– żywienia w niedokrwistości.

Alergicy/ diety eliminacyjne

Jesteś alergikiem lub nie tolerujesz niektórych składników pożywienia i nie wiesz jak w odpowiedni sposób zbilansować swoją dietę? Samodzielne ułożenie takiego jadłospisu jest bardzo trudne, ponieważ pomimo wielu wykluczeń musi ona dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych.
Służymy Ci pomocą!
Ustalamy indywidualne diety eliminacyjne, uwzględniające wyłącznie produkty, które nie wywołują u Ciebie niepożądanych reakcji. Opracowany przez nas plan żywieniowy będzie zawierał przepisy na smaczne i łatwe w przygotowaniu posiłki.
Pamiętaj! Jeżeli masz alergię/ nietolerancję pokarmową odpowiednia dieta zmniejszy Twoje dolegliwości i poprawi jakość życia.

Kobiety planujące ciążę, kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią

Racjonalna dieta kobiety w czasie ciąży i karmienia piersią powinna dostarczać odpowiednią ilość kalorii oraz zawierać niezbędne składniki odżywcze (białko, tłuszcze, węglowodany, witaminy, składniki mineralne) w odpowiednich ilościach i proporcjach.
Chętnie pomożemy Ci w tym ważnym momencie życia i nauczymy, jak prawidłowo się odżywiać. Dopilnujemy także, aby Twój przyrost masy ciała w ciąży oraz żebyś po urodzeniu dziecka szybko wróciła do dawnej formy.
Skorzystaj z naszej pomocy i rozpocznij edukację żywieniową z korzyścią dla siebie i dziecka!

Dzieci

Jesteś rodzicem i nie wiesz w jaki sposób karmić swoje dziecko?
Układamy Indywidualne Plany Żywieniowe dla dzieci od 1 roku życia. Podpowiemy Ci, w jaki sposób zachęcić niejadka do jedzenia, jak nauczyć malucha prawidłowych nawyków żywieniowych oraz dostosować dietę do jego rozwoju, aktywności fizycznej i indywidualnych potrzeb. Doradzimy Ci, jak przygotować proste i zdrowe posiłki oraz jak wybrać wartościowe produkty spożywcze z bogatej oferty rynkowej.
Pamiętaj! Nawyki żywieniowe kształtują się już w pierwszych latach życia, dlatego zadbaj o to, aby Twoje dziecko nie musiało się zmagać z nadwagą lub otyłością w przyszłości i naucz je zdrowego odżywiania się. Skorzystaj z naszej pomocy i zyskaj pewność, że Twoje dziecko otrzymuje wszystkie potrzebne składniki odżywcze.

Przed pierwszą wizytą

Badania podstawowe do wykonania
Glukoza na czczo, profil lipidowy, TSH, FT3/FT4/antyTPO (W przypadku podejrzenia niedoczynności lub nadczynności tarczycy. Osoby przewlekle zmęczone, problemy z tarczycą w rodzinie), dodatkowe: insulina na czczo, ALAT, CRP, ferrytyna, kwas moczowy, kortyzol.

Dzienniczek
Proszę o bieżące zapisywanie wszystkich spożytych produktów i wypitych napojów w ciągu  3 wybranych dni. Proszę, aby było to 2 dni powszednie i 1 dzień z weekendu (sobota lub niedziela).

Ankieta
Otrzymasz od nas na Twój adres mailowy link do ankiety, która prosimy, żebys wypełnił przed pierwszą wizytą.
Daj sobie odpowiednia ilosć czasu, uzupełnij ankietę jak najbardziej dokładnie, pomoże nam to przygotowac dokładnie TWÓJ INDYWIDUALNY PLAN ŻYWIENIOWY.

Poznaj opinie użytkowników!

Wizyta w siedzibie Diet & More była niezwykle owocna w cenne informacje! Super ciepłe podejście całej załogi tylko pokazuje, że nie ma tam osób z przypadku 🙂 Zapał i pasja na każdym kroku! Panie Pawle, zaangażowanie godne podziwu!

Marcin R.

Oczywiście, że polecam! Moje całe ciało krzyczy “Diet&more”! Jestem lżejsza o 10 kg a mój stan umysłu zrzucił ciężar smutku na swój widok.
Znowu uwielbiam na siebie patrzeć!
Czynią cuda w żywieniu!

Anna L.

Wizytę oceniam jak najbardziej pozytywnie – całość przebiegła w przemiłej atmosferze a wywiad był przeprowadzony dokładnie i z dbałością o szczegóły 🙂 Szczerze polecam!

Magdalena Z.

Zobacz nasze inne usługi!

Subtitle

PROGRAM METAMORFOZA

Description

Subtitle

TRENING EMS

Description

Subtitle

MOTYWACJA

Description

Czym się zajmujemy?

– odchudzaniem
– zdrowym odżywianiem
– żywieniem w alergii pokarmowej
– żywieniem w sporcie
– żywieniem kobiet w ciąży i karmiących
– żywieniem dzieci
– żywieniem w chorobach dietozależnych
Opracowujemy wyłącznie INDYWIDUALNE PLANY ŻYWIENIOWE, dopasowane do oczekiwań pacjenta. Przygotowujemy diety odchudzające, diety dla osób z nietolerancją pokarmową/alergią pokarmową, diety dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej, diety w jednostkach chorobowych oraz diety dla tych, którzy po prostu chcą się zdrowo odżywiać.
Ponadto, w trakcie trwania dietoterapii monitorujemy jej postępy i utrzymujemy stały kontakt z pacjentem.

Call Now Button